Головна > Війна > Є небезпека: Волонтери передрікають серйозне загострення на Донбасі. Цю інформацію підтверджують і дані розвідки

Є небезпека: Волонтери передрікають серйозне загострення на Донбасі. Цю інформацію підтверджують і дані розвідки

Цю інформацію підтверджують і дані розвідки, яка щоденно отримує повідомлення з окупованої території про переміщення і рух гаубиць та самохідних артустановок у бік лінії розмежування.
Волонтери вважають, що наступні три доби у війні на Донбасі будуть найгарячіші від початку осені. Про це йдеться у повідомленні фонду “Повернись живим”, повідомляють Патріоти України.

“Такий сміливо-жахливий прогноз ми можемо дати, спираючись на дані з передової АТО. Імовірно, у наступних щоденних новинах з передової ми будемо писати вже про обстріли наших позицій і населених пунктів із ствольної артилерії”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що найбільша кількість 120-міліметрових мін прилітала у напрямку населених пунктів Кримське, Попасна, Новотошківка і Троїцьке, що на Луганщині.

“У Донецькій області немає жодного підрозділу, на ділянці якого доба минула б без протистояння чи не прилетіло б десяток-два мін. Станом на 11:00 маємо трьох поранених, двоє у тяжкому стані”, – повідомляють волонтери.

Зазначається, що цю інформацію підтверджують і дані розвідки, яка щоденно отримує повідомлення з окупованої території про переміщення і рух гаубиць та самохідних артустановок у бік лінії розмежування.

“Водночас представники окупанта у СЦКК в усній формі повідомили, що не гарантують безпеку військових і цивільних для проведення ремонтних робіт на фенольному заводі м. Новгородське (Донецька область). Звісно, їхні підлеглі готуються до удару”, – зазначають у повідомленні.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.