Головна > Без категорії > ВІДКРИТИЙ ЛИСТ: Владико Йосиф Мілян, зупиніть “священика”, який системно знищує Україну в Естонії!

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ: Владико Йосиф Мілян, зупиніть “священика”, який системно знищує Україну в Естонії!

Цього листа в соціальній мережі Фейсбук оприлюднив засновник Центру Української кульури, та парохії УГКЦ в Талліні Анатолій Лютюк.

Владико Йосиф Мілян, Я старався весь час тримати Вас в курсі подій, які відбуваються в Таллінні. Я люблю Бога і хочу зберегти Його дім. Віддав на церкву 30 років свого життя, здоровя. І це моє щастя – в Таллінні є українська католицька церква. Від себе хочу сказати Вам як священику: недоліків у мене є багато, але я ніколи не мав наміру керувати священиками. А далі хай Господь нас розсудить.

Не хочу говорити погано про священика, але ситуація є така, як вона є. Ми всіма силами стримували ситуацію, щоб цей конфлікт не виходив за межі парохії і весь час пропонували О. Олегу співпрацю. Передали всі приміщення і зробили все як він того хотів. На жаль, як виглядає, Отець Олег довірився антиукраїнським та псевдо православним консультантам. В звязку з тим, що в нашій парохії ситуація нестандартна, її не можна вирішити так як це вирішується в інших парохіях. УКЦ з блогословінням Єпископів та священників займався тільки тим, що показував духовну красу української греко-католицької церкви. Це відомо і цінується у всьому світі та приводить людей до церкви. Тому в цій ситуації весь світ зараз став на захист української церкви в Естонії.

Церкві Матері Божої Троєручиці в Таллінні потрібен священник, який хоче зрозуміти і зберегти її красу і сокральність. Весь світ не змириться зі знищенням цього місця. Тому у нас немає іншого виходу. Разом з Вами ми маємо зберегти створене. Просимо Вас.

Нас повідомили, що в суботу до нас приїде жураналіст із каналу 1+1 з приводу цього конфлікту. Владико, прошу Вашою владою зупинити цей конфлікт і прийняти рішення про відкликання Отця Олега з Естонії до приїзду журналістів.

З надією на ваше мудре рішення та молитвою за Вас,
Анатолій Лютюк
Засновник Талліннської парохії УГКЦ
Засновник Центру української культури

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.