Головна > Події > Важливо: СБУ попереджає українців про нову масштабну кібератаку

Важливо: СБУ попереджає українців про нову масштабну кібератаку

Служба безпеки України попереджає про нову хвилю масштабної кібератаки в Україні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу СБУ.

“Служба безпеки України попереджає про підготовку нової хвилі масштабної кібератаки на державні структури та приватні компанії”, – повідомили в спецслужбі.

Як зазначається, цілями зловмисників визначені великі державні та приватні компанії. Метою хакерів у СБУ називають порушення штатного функціонування інформаційних систем, що може призвести до дестабілізації ситуації в країні.

“Фахівці СБ України отримали дані, що атака може бути здійснена з використанням оновлень, у тому числі загальнодоступного прикладного програмного забезпечення. Механізм її реалізації буде подібним до кібератаки, проведеної в червні 2017 року”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим силовики рекомендують оновити сигнатури антивірусного програмного забезпечення на серверах і робочих станціях; здійснити резервування інформації, що оброблюється на комп’ютерному обладнанні; забезпечити щоденне оновлення системного програмного забезпечення, у тому числі OS Windows усіх без винятку версій.