Головна > Політика > Успішно розвалюється корупційна справа чергового одіозного політика

Успішно розвалюється корупційна справа чергового одіозного політика

Українська історія знає вже чимало кримінальних проваджень, де високопоставлені корупціонери змогли уникнути покарання, але те, що сталось нещодавно, б’є всі рекорди з нахабності. Зокрема, журналіст нагадує про заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Романчука, затримання якого влітку минулого року стало гучним інформаційним приводом, передають Патріоти України.

Можливо, читачі пам’ятають про будинок фігуранта, під яким було розташовано підземні сховища та тунелі, наповнені цінностями? Романчуку інкримінували отримання неправомірної вигоди (хабарництво). Але, як виявилось, речові докази у його справі зникли – ті самі вісімдесят тисяч доларів, які було знайдено в автівці його помічника.

Ще у червні 2016 року говорили про те, що долари справжні. Але п’ятого вересня поточного року прокурори принесли до зали судового засідання підробку. Казанський вказує, що речові докази зберігались у Військовій прокуратурі, тому найбільш ймовірно, що коштам «приробив ноги» хтось зі співробітників цього відомства.

Тепер у адвокатів підсудного є всі підстави наполягати на припиненні кримінального провадження. “Саме так і розвалюються справи проти корупціонерів та сепаратистів”, – наголошує Казанський.

Джерело

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.