Головна > Персона > Український “Лицар Мужності” – Цінність його ідей оцінюється в 10 трильйонів доларів

Український “Лицар Мужності” – Цінність його ідей оцінюється в 10 трильйонів доларів

Є у нашій країні людина, яка має стільки наукових досягнень, скільки не снилося кільканадцяти десятків визнаних винахідників всіх часів. Він відкрив власну медицину, біологію, фізику та хімію. І ось сьогодні академік Борис Васильович Болотов (на фото зправа) отримав орден “Лицар Мужності” за стійкість і мужність, проявлену при розбудові України.

Сьогодні його називають «українським Сахаровим», людиною, «яку поцілував Бог», «провидцем і месією», «многогранником, що увібрав у себе мудрість планети і Космосу, щоб повернути її людям у вигляді відкриттів». Цей самобутній громадянин України має інтелект унікального масштабу і діапазону, енциклопедичні знання, потужні здібності і володіє біографією, в якій сплавилися фантастичний роман, детектив і трилер. Його бачення світу зовсім не таке, як в більшості з нас.

Із кожним днем все більше науковців усвідомили цінність його ідей, що оцінюються нині в 10 трильйонів доларів.

Сам Болотов не тільки байдужий до власної слави та визнання, а й був би радий, якщо б про нього знали ще менше у широких колах, ніж це має місце зараз, хоча він і випустив більш ніж 1 120 наукових праць і публікацій, й працює нині у Інституті автоматизованих систем Української академії наук. Це бажання не привертати до себе увагу склалося внаслідок чисельних гонінь, яких він зазнавав упродовж всього життя. Як було сказано у відомому фільмі «…мене багато били, при чому за те, за що потім давали звання та нагороди, але налякали на все життя…» Борис Васильович, на відміну від рязанівського героя не хоче «висовуватися» не тому, що боїться, а внаслідок чіткого усвідомлення, що для його дарів людству просто ще не настав час. Крім обмеження волі, Борис Васильович зазнав також і політичного переслідування, аж до маразматично-принципового несприйняття його відкриттів офіційною наукою.

А поки що Болотов є символом боротьби за розширення меж можливостей людини, тому ми й пишемо про нього та його витвори сьогодні, бо як очевидці неймовірного, можемо засвідчити — чудеса на світі існують, їх багато, але не всі мають сміливість повірити в них. Тому, будьмо мудріші, счастливіші та пізнаваймо нове, навіть у дуже знайомих речах.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.