Головна > Події > СЬОГОДНІ переходимо на зимовий час! Коли і в який бік переводять годинник. НЕ ЗАБУДЬТЕ

СЬОГОДНІ переходимо на зимовий час! Коли і в який бік переводять годинник. НЕ ЗАБУДЬТЕ

Годинники потрібно перевести 29 жовтня.
2017 року переведення годинників відбудеться в ніч з суботи на неділю – 29 жовтня, передає Корупція.Інфо.

 
Стрілки годинника слід перевести на годину назад о четвертій годині ранку. Цього дня ви зможете поспати трошки довше.

У медиків існує низка аргументів проти переходу на зимовий час, які насамперед стосуються негативного впливу на здоров’я людей і малої частки штучного освітлення в загальному енергоспоживанні. Тому сезонне переведення годинників в деяких країнах скасоване.

Вам буде цікаво дізнатися, що вперше ідея переведення годинників виникла в 17 столітті, її автором був сам Бенджамін Франклін. Під час перебування в Парижі політик зауважив, що вже в той час люди любили засиджуватися вечорами, випалюючи величезну кількість свічок і масла для новомодних на той час ламп. І він подумав, що зміна часу всього на годину дозволила б заощадити величезну кількість ресурсів.

Потім вже Німеччина і Англія 1916 року офіційно перейшли на літній час з метою економії енергії: навесні стрілки всіх годинників переводилися на годину вперед і поверталися назад восени. Відтоді годинник почали переводити більше ста країн.

Таким чином, переведення годинників здійснюється для того, щоб люди могли працювати довше і при цьому менше використовувати штучне освітлення. Адже і зараз ми встаємо на початку світлового дня, а лягаємо значно пізніше його кінця.

Загрузка...