Головна > Без категорії > Про «Новоросію» – як про мертвих.

Про «Новоросію» – як про мертвих.

Критика влади та її дій, публічне висловлювання низьким рівнем життя – недосяжний привілей для тих, хто опинився на окупованих територіях Донецької та Луганської області.  Мало того, під дулами автоматів людям доводиться виходити на демонстрації протестувати проти України та «радіти» приходу так званих визволителів на камери російських ТБ. Це реалії сьогодення для місцевих мешканців, що опинилися немов у полоні на рідній землі.

Місцеві кажуть, що зараз їхнє життя відповідає уявленням про життя в Північній Кореї.

«Наприклад, як в КНДР, нам доводиться буквально марширувати строєм і кричати, як у нас все круто і як ми любимо нашого лідера Олександра Захарченко. Його гидка морда висить в місті всюди і зустрічається у всіх газетах», – зізнаються люди.

Тут проявляти незадоволеність чи говорити те, що думаєш – торувати собі шлях у підвали так званого міністерства держбезпеки. Випадки, коли за найменшу критику дій «визволителів» людей піддавали тортурам далеко не поодинокі.

Тож, перебуваючи під дулами автоматів та хвилюючись за власне життя місцеві змушені жити за розпорядком терористів. Ті ж, натомість самі нічого не вирішують, бо є тільки маріонетками Росії.

                 «Вони роблять все, що їм говорять господарі. Якщо кажуть провести демонстрацію, вони її проводять. Їм кажуть зібрати п’ять тисяч і демонстрантів, і вони збирають», – резюмують місцеві.

Слід зауважити,  життя на окупованих територіях все більше нагадує життя в Росії, щоправда, на ще більш низькому рівні. Зокрема, й в плані цензури – місцеві не тільки не мають змоги говорити те, що думають, а й не можуть подивитись українські канали та читати українські сайти. Їх блокують,  щоб люди отримували тільки потрібну Росії перекривлену інформацію про «визволителів» і боялись приходу своєї, рідної армії.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.