Головна > Події > ПІД ЧИЮ ДУДКУ ЗНИЩУЮТЬ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ В МІСТІ ТАЛЛІНН?

ПІД ЧИЮ ДУДКУ ЗНИЩУЮТЬ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ В МІСТІ ТАЛЛІНН?

Український культурний центр в м.Таллінн (Естонія) під загрозою знищення! Такими словами, у соіціальній мережі Фейсбук б’є тривогу співорганізатор міжнародного соціального проекту «Книга Добра» Василь Вишиванюк. А також у своєму дописі зазначив, що болить це йому і тому, що його сім’я безпосередньо брала участь у відбудові Центру, який історично став одним із пріоритетних місць сили України на світовій мапі.

Цей Пасторальний комплекс є унікальним! Маю честь процитувати Блаженнійшого Любомира Гузара, який на освяченні церкви сказав: ” Анатолій (Anatoli Ljutjuk) ! Ви в Таллінні створили церкву, як скрипку Страдіварі! Але Вам треба знайти того скрипаля, щоб вмів грати на ту скрипку!” На жаль, на сьогоднішній день скрипаль грає не на скрипці, а “танцює під чиюсь дудку”. Нижче перегляньте відео-екскурсію українським культурним центром якого завтра вже може і не бути!

Нагадаємо, що керівник Центру української культури в місті Таллін, Анатолій Лютюк у соціальній мережі Фейсбук підтвердив наявність проблеми у відносинах із священиком УГКЦ Олегом Попюком. Зокрема він висловив подяку небайдужим до долі Центру.

Детальніше про ситуацію читайте в матеріалі “Монах-воїн за українську культуру в Естонії. Або хто такий Анатолій Лютюк?“.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.