Головна > Війна > “Перепугались, что “укры наступают”: Як загибель одного терориста спровокувала важкий бій

“Перепугались, что “укры наступают”: Як загибель одного терориста спровокувала важкий бій

Польове керівництво терористів сприйняло загибель одного з бойовиків, як наступ ЗСУ і відкрило без попереднього повідомлення вогонь. Природно, пішла “отвєтка”.
Український патріот з окупованих територій «Necro Mancer» знайшов у рашіста і імовірно терориста «Бійцівський кіт Мурз» красномовну історію про те, як часто виникають гучні порушення перемир’я на Донбасі. Новину передають Патріоти України.

У наведеній історії все починається з загибелі терориста, імовірно від кулі українського снайпера, що в силу обставин польове керівництво терористів сприйняло, як наступ ЗСУ і відкрило без попереднього повідомлення вогонь. Природно, пішла “отвєтка” … А далі обидві сторони підключили танки. Бій гримів серйозний, і при цьому в командуванні двох сторін не розуміли, що відбувається.

Однак ворожі снайпери також постійно полюють за бійцями АТО. І взагалі у всіх подібних слабо заморожених конфліктах (коли сторони начебто задовольняються існуючої лінією фронту, але не можуть в силу тих чи інших причин домогтися перемоги) снайперська війна виходить на перший план, як найбільш ефективна (смертоносна) і дешева. Ситуація ускладнюється з початком осені, попереджає спікер Генштабу ЗСУ з питань АТО Влад Волошин: «…В цветовой гамме появятся другие оттенки, «зеленка» уменьшится и окажется много новых демаскирующих факторов… Традиционно в такие временные периоды возрастает роль снайперов на передовой. И это продлится до того, пока не выпадет «длинный снег»… Кроме того, снижение температуры заставит «объекты охоты» двигаться активнее и больше появляться в секторах поражения…».

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.