Головна > Події > Павло Клімкін прибув до Угорщини з офіційним візитом

Павло Клімкін прибув до Угорщини з офіційним візитом

12 жовтня Міністр закордонних справ Павло Клімкін прибув до Угорщини з офіційним візитом через ситуацію з новим законом України «Про освіту» в частині навчання мов національних меншин.

В рамках свого візиту очільник українського МЗС зустрівся з президентом Державного самоврядування українців Угорщини Юрієм Кравченком, представником української меншини в Парламенті Угорщини і головою Європейського конгресу українців Ярославою Хортяні та активістами української громади в Угорщині, з якими спільно поклали вінки до будапештського меморіального знаку – Свічки пам’яті жертвам голодомору 1932-33 рр. в Україні.

Зустріч з Павлом Клімкіним продовжилася в приміщенні Державного самоврядування українців. Президент самоврядування ознайомив Міністра закордонних справ України з діяльністю самоврядування та Центру української культури в Угорщині. Далі відбулося дружнє спілкування з депутатами українських національних самоврядувань Угорщини та активістами української громади, під час якого було обговорено питання освіти національних меншин в нещодавно прийнятому в Україні «Законі про освіту». Зустріч пройшла в дуже дружній атмосфері, вдалося обговорити весь спектр питань стосовно життя і діяльності української громади в Угорщині

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.