Головна > Війна > Парадокси законопроекту про реінтеграцію Донбасу: Порошенко вибиватиме у Авакова підпорядкування силовиків, – ЗМІ

Парадокси законопроекту про реінтеграцію Донбасу: Порошенко вибиватиме у Авакова підпорядкування силовиків, – ЗМІ

Пропонується на період військових дій перепідпорядкувати Національну гвардію для кращої координації Збройним силам України та президенту. А військові дії можуть тривати нескінченно, повідомляє РБК-Україна з посиланням на декілька джерел у парламентських фракціях Блоку Петра Порошенко (БПП) і Народного фронту. Новину передають Патріоти України.

У повідомленні також наголошуєть, що цю інформацію агенству підтвердили й джерела у Міністерстві внутрішніх справ. Нагадаємо, 30 серпня РНБО повідомила, закон про реінтеграцію ОРДЛО готовий до внесення на розгляд парламенту. Також в уряді повідомили, чим можуть замінити термін “АТО” у даному законі. У свою чергу лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав помилкою те, що законопроект про реінтеграцію Донбасу розробляють без широкого обговорення.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.