Головна > Події > НЕМАЄ ГРОШЕЙ – ЖИВІТЬ НА ВУЛИЦІ: як українку колектори з дому виганяли

НЕМАЄ ГРОШЕЙ – ЖИВІТЬ НА ВУЛИЦІ: як українку колектори з дому виганяли

У Києві активізувалися колектори, які вибивають борги за комуналку на прохання Жеків.

Кияни скаржаться, що на них жорстко тиснуть і навіть погрожують вигнати з квартири. – повдіомляє Корупція.Інфо

У мерії стверджують, що Жеки мають право звертатися до колекторськиї компаній, але методи стягнення боргів повинні бути в рамках закону. А юристи попереджають: за загрози колектори можуть піти під суд.

Погрожують забрати квартиру

У «Вести» звернулася мешканка Голосіївського району Олександра П., якій одна колекторська фірма погрожує забрати квартиру за борги. «Мені зателефонувала дівчина, яка представилася Вікторією, сказала, що вона працівник якогось досудового відділу, що у нашої квартири борг більше 20 тис. грн і необхідно терміново заплатити, інакше суд забере у нас квартиру», — розповідає Олександра.

Жінка відповіла, що хоче укласти договір реструктуризації з Жеком, так як заплатити всю суму відразу сім’я, в якій є неповнолітня дитина, пенсіонер і інвалід, не може. Колектор вимагала заплатити відразу половину, а потім укладати договір реструктуризації.

«Дзвінки тривають вже кілька днів. Дзвонять мені, дочці, навіть сусідам. Лякають: якщо не заплатимо, викинуть нас на вулицю», — скаржиться Олександра. За словами Олександри, вона постраждала не одна.

«Вести» з’ясували, що до жінки телефонують працівники ТОВ «КК «Служба стягнення заборгованості», гроші вимагають перевести на рахунок Жеку Голосіївського району ТОВ «Квартет ЛТД».

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.