Головна > Події > “Не Верховна Рада, а подіум”: Депутатки на роботі хизуються вишуканими аксесуарами (фото)

“Не Верховна Рада, а подіум”: Депутатки на роботі хизуються вишуканими аксесуарами (фото)

У Верховній Раді народні обранці продовжують красуватися в дорогих аксесуарах. Так, наприклад, 14 листопада Голова Комітету з питань податкової політики і нардеп фракції БПП Ніна Южаніна півдня прийшла в парламент з сумкою італійського бренду Salvatore Ferragamo за $1 тис. 350. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила Ганна Стешенко, передають Патріоти України.

“У Верховній Раді триває парад дорогих брендів. Так, сьогодні Голова Комітету з питань податкової політики і нардеп провладної фракції БПП Ніна Южаніна прийшла в парламент з сумкою італійського бренду Salvatore Ferragamo за $1 тис. 350. Це навіть не одна депутатська зарплата. Не кажучи вже про кількість прожиткових мінімумів, витрачених на невеликий аксесуар”, – написала Стешенко.

Також відзначилася любов’ю до найдорожчого бренду Celine і депутат від “Самопоміч” Тетяна Острікова. Її сумочка “потягнула” на $ 3 тис. 400.

“І якщо ви думаєте, що брендами за тисячі “зелених” під куполом хизуються тільки нардепи від влади, ви помиляєтеся. Депутат від “Самопоміч” Тетяна Острікова сьогодні знову “вигуляла” у парламент французьку сумочку Celine за $ 3 тис. 400. Бідна опозиція”, – іронічно написала Стешенко.