Головна > НАТО > МЗС Великої Британії: Немає причин відмовляти Україні у вступі до складу НАТО

МЗС Великої Британії: Немає причин відмовляти Україні у вступі до складу НАТО

Державний міністр Великої Британії у справах Європи та Америки Алан Дункан вважає, що немає причин відмовляти Україні у вступі до складу НАТО.

В інтерв’ю Європейській правді Дункан заявив, що НАТО сповідує політику відкритих дверей, тож, можливо, одного дня це приєднання відбудеться.

“З боку НАТО немає сумніву реальності цього, питання лише – коли”, – вважає Дункан.

На уточнююче запитання про те, чи вірить він у реальність приєднання України до альянсу міністр відповів: “Не бачу причин, чому б я міг відповісти ні”.

Він нагадав, що для вступу України буде необхідно отримати консенсусне рішення всіх членів НАТО, а також чинне на той момент рішення Києва про вступ.

“Приєднання до Альянсу залежить від двох сторін – від України та від НАТО, тобто від згоди тих держав, які вже зараз є членами НАТО”, – зауважив дипломат.

6 липня 2017 року президент України Петро Порошенко схвалив відновлення курсу на вступ України до НАТО, підписавши відповідний Закон.

Вперше, курс на вступ України в НАТО був взятий при президенті Вікторі Ющенко (2005-2010).

Однак, після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича в 2010 році, парламент закріпив на законодавчому рівні позаблоковий статус України, в свою чергу, скасований Радою в 2014 році після Революції Гідності.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.