Головна > Події > МЕРЕЖА ШОКОВАНА! З`явився запис на якому спецслужби Росії закликають сепаратистів до нового майдану

МЕРЕЖА ШОКОВАНА! З`явився запис на якому спецслужби Росії закликають сепаратистів до нового майдану

Служба безпеки України виклала аудіозапис телефонної розмови представника російських спецслужб Олександра Чуліндіна з видатним сепаратистом Костянтином Долговим. Переговори стосуються підбурювання до нового Майдану в Києві 20-23 лютого.

Аудіозапис голова СБУ Василь Грицак оприлюднив на брифінгу, пізніше він з’явився на офіційному акаунті спецслужби на YouTube, пише Корупція.Інфо

Під час розмови представник російських спецслужб закликав Долгова просувати в Україні ідею, що “Революція гідності триває” і наголошував, що “цю бульбашку треба роздмухувати, роздмухувати і роздмухувати” і збільшувати чисельність людей на акціях.”

Нагадаємо, за словами Грицака, Росія фінансує створення політичних проектів в Україні, які підтримують федералізацію.

Загрузка...

За його словами, йдеться про регіональні проекти: “Закарпатський край”, “Одеса за порто-франко”, “Соціальне Запоріжжя”, “Слобожанщина”, “Громадська рада Дніпропетровщини”, “Бессарабська республіка “Буджак”, “Галичина” – Львівська область.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Загрузка...
Composite615640');};document.body.appendChild(script615640);

Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Загрузка...