Головна > Історія > Кремль організував вбивство глави КДБ через досьє на Трампа, – The Telegraph

Кремль організував вбивство глави КДБ через досьє на Трампа, – The Telegraph

Смерть колишнього співробітника КДБ і ФСБ, а також найближчого помічника глави “Роснафти” Ігоря Сечіна Олега Єровінкіна, який помер в грудні від серцевого нападу, могла бути організована Кремлем.

Про це повідомляє The Telegraph.

Відзначається, що Олег Єровінкін допоміг в складанні досьє на Дональда Трампа. Видання припускає, що Єровінкін міг бути “джерелом, близьким до Сєчіна”, на яке посилався автор доповіді, екс-співробітник британської спецслужби MI6 Крістофер Стіл.

На думку болгарського політичного експерта Христо Грозєва, до смерті Єровінкіна міг бути причетний Кремль, який розкрив джерело витоку. Інші співрозмовники The Telegraph, однак, поставилися до цієї теорії скептично.

Нагадаємо, що про смерть Єровінкіна стало відомо 26 грудня. Його тіло було знайдено на задньому сидінні службового автомобіля Lexus, припаркованого в центрі Москви. Причиною смерті пізніше були названі проблеми з серцем.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.