Головна > Політика > Команда Михайла Саакашвілі, представники “Руху нових сил” заявляють про масові арешти та репресії проти активістів

Команда Михайла Саакашвілі, представники “Руху нових сил” заявляють про масові арешти та репресії проти активістів

«За командою Порошенка і Авакова почалося масове затримання наших людей! Всіх везуть у Львів. Закликаю всіх до достойного бою! Ми не здамо наших!», – написав у Фейсбуці соратник Саакашвілі Давід Сакварелідзе.

Він опублікував список із п’яти затриманих: Степан Гойсaн, Андрій Котиченко, Олександр Бурцев, Василь Білак та Ярослав Сайкевич. Про це повідомляє Курс.

Член політичної ради партії «Рух нових сил» Тетяна Пришляк повідомила, що серед затриманих двоє іванофранківців – Олександр Бурцев та Степан Гойсан.

«Олександра забрали просто з дому вчора ввечері 15 осіб в цивільному. За словами дружини, без жодних пояснень, без вручення підозри, Олександра відвезли спочатку на Сахарова, потім у Львів. Поки що ні повістку, ані підозру не вручили. В Олександра цукровий діабет, він інсулінозалежний. Зараз його захищає наш адвокат. Степана взагалі затримали, коли він разом з 5-тирічною дитиною їхав на похорон і його затримали біля Тернополя. Це при тому, що Степана на Шегині не було. Він перебував весь час зі мною в таборі в Креківцях.

#Порошенко та #Аваков діє в “кращих” традиціях Януковича, називаючи активістів “провокаторами” та “злочинцями”. Так тривалий час називали і майданівців. А потім ці ж “провокатори” та “злочинці” привели Авакова та Порошенка до влади….

Гидко і страшно. Історія повторюється. Варто робити висновки. І діяти!», – повідомила Пришляк.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко відреагував на допив Давіда Сакварелідзе у Фейсбуці і повідомив, що Олександра Бурцева затримано за те, що він бив і штовхав прикордонників. Затримання інших активістів Геращенко не коментує.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.