Головна > Події > Били і занурювали голову у туалет: Житель Донеччини розповів жахливу правду, як його катували поліцейські (фото, відео)

Били і занурювали голову у туалет: Житель Донеччини розповів жахливу правду, як його катували поліцейські (фото, відео)

Двом поліцейським пред’явлено підозру про вчинення злочину, але вони вийшли на свободу під заставу в сумі 128 тисяч гривень. Ще троє поліцейських, які брали участь в побитті, продовжують виконувати свої службові обов’язки.

Житель Миколаївки на Донеччині Роман Максименко розповів, як його катували поліцейські та вимагали в нього гроші. Максименко розповів про це активістам “Стоп коррупції”, які записали його розповідь на відео, повідомляють Патріоти України.

Мова йде про чотирьох поліцейських, яких затримала СБУ за вимаганні грошей. Про це повідомлялося на сторінці СБУ у соцмережі.

Максименко розповів, що співробітники поліції напали на нього прямо біля квартири.

“Цивільна дружина відкрила двері по домофону, я знаходився в під’їзді на першому поверсі. Вони за нею зайшли, почали вп’ятьох мене бутцать як футбольний м’ячик. Я почав сильно кричати, вони мені засовували в рот пакет, щоб не було чутно. Били мене близько півгодини”, – розповів чоловік.

Він зазначив, що після цього його забрали до відділку і знущалися вже там, погрожуючи відкрити справу за зґватлування власної дружини, якого насправді не було.

“Хотіли занурити мене головою в унітаз. Три людини мене потягли в туалет, хотіли засунути голову в унітаз, але я почав чинити опір. Потім мене витягли в коридор біля туалету, заламали мене на підлозі. Найбільший, товстенький, почав мене душити, а їх начальник, Артем, зробив свої потреби мені на голову. Вони ще це зафіксували на камеру, був спалах, я бачив, коли лежав. Після цього я ще хвилин 15 лежав на підлозі”, – сказав Максименко.

Він зазначив, що поліцейські дзвонили його матері, яка живе на Росії та вимагали перерахувати гроші на картку.

Бабуся Максименко вимушена була приїхати і передати поліцейським 1500 доларів.

Через кілька днів на його виклик за номером “102” за фактом пошкодження його автомобіля, приїхали тіж самі копи, які піддавали його тортурам.

“Стоп корупції” уточнює дані СБУ, повідомляючи, що насправді поліцейських, які катували Максименко, було не четверо, а п’ятеро.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.