Головна > Війна > Авдіївка здригається від вибухів. Авдіївський коксохімічний завод та “Донецька фільтрувальна станція” знову знеструмлені.

Авдіївка здригається від вибухів. Авдіївський коксохімічний завод та “Донецька фільтрувальна станція” знову знеструмлені.

У зоні проведення АТО через обстріли, що тривають з боку бойовиків, Авдіївка, Авдіївський коксохімічний завод та “Донецька фільтрувальна станція” знову знеструмлені.

Про це ввечері 18 лютого повідомив генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов.

Як відомо, вдень 18 лютого у місії ОБСЄ заявили, що Донецька фільтрувальна станція продовжує наражатися на небезпеку через обстріли, які тривають довкола Авдіївки.

За даними штабу АТО, у суботу в районі Авдіївки відбулося бойове зіткнення, обстріли населеного пункту тривають. Напередодні через обстріл бойовиками житлових кварталів було пошкоджено 2 багатоповерхових будинки та кілька приватних помешкань.

Наприкінці січня через посилені обстріли бойовиків біля Авдіївки населений пункт та Донецька фільтрувальна станція лишилися без енергопостачання, яке було неможливо відновіти через порушення бойовиками домовленостей про “тишу”.

Окрім того Авдіївський коксохімічний завод – найбільше в Європі коксохімічне підприємство, що входить до групи “Метінвест”, після чергових обстрілів було знеструмлено та почало “гарячу” консервацію обладнання.

Українська правда 

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.