Головна > Екологія > 40 римо-католицьких організацій відмовились інвестувати у викопне паливо

40 римо-католицьких організацій відмовились інвестувати у викопне паливо

40 римо-католицьких організацій світу відмовились інвестувати у викопне паливо.

Як повідомляє Всесвітній рух католиків з питань клімату (Global Catholic Climate Movement), організації з Австралії, Південної Африки, Великобританії, США та інших країн об’єднались у прагненні перейти до зеленої енергії 3 жовтня, передає КІРІОС.

“Спільний бойкот інвестицій у викопне паливо базується як на загальній важливості захисту довкілля, так і на фінансовій “кмітливості”, яка націлена на економіку з нульовим викидом вуглецю”, – пояснюють у GCCM.

До «зеленої» ініціативи долучились і католицькі організації з італійського містечка Асижу, батьківщини св. Франциска. Зокрема, Сакро Конвенто має намір інсталювали енергоощадне освітлення у крипті св. Франциска і загалом хочуть “поставити край ері викопного палива у світовій економіці”.

«Наше місто інвестує в екологічно чисту енергію: сонячні панелі на дахах та електромобілі», – зауважує мер Асижа Стефанія Поєтті.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.